Робітник отримав 76 гривень. 1/16 він потратив на годинник, 3/16 на книгу, а решту на інші потреби. Скільки він витратив решти?
- 10.08.2018 21:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
76*3/16=14,25 грн на книгу
76-4,75-14,25=57 грн решта
============
2 спосіб
==============
1-1/16-3/16=12/16 частин решта
76*12/16=57 грн решта
- 11.08.2018 22:33