ЗА 5 днів на заводі виготовлено 45 телевізорів.Радіоприймачів завод випускає за день на 3 менше.скільки радіоприймачів виготовлять на заводі за 7 днів.
- 22.09.2018 00:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
2)9-3=6(р.)за один день.
3)6×7=42(р.)за семь дней.
- 22.09.2018 20:50