Василь і Володя пішли ловити рибу вони разом спіймали на сім рибин більше ніж Василь сам та на 12 рибин більше ніж Володя сам скільки рибин спіймали Василь та Володя разом
- 01.08.2018 11:50
- Математика
Ответы и объяснения 1
х-7 поймал Василь
х-12 поймал Володя
(х-7)+(х-12)=х
х-7+х-12=х
х+х-х=12+7
х=19
Ответ: вместе поймали 19 рыбин
Или просто:
7+12=19
Ответ: 19 рыбин
- 02.08.2018 05:16