Знайдіть значення Х якшо -(-х) = 9,4 та поясніть як розвьязати
- 27.09.2018 04:37
- Математика
Ответы и объяснения 2
Оскільки мінус на мінус дає плюс:
-(-х) =9,4
-1(-х)=9,4
-1*-х=9,4
х=9,4
- 29.09.2018 18:27