1. У класі 32 учні. 7/8 з них були в театрі. Скільки учнів відвідали театр?
2. У класі 12 учнів брали участь в олімпіаді, що становить 3/7 всього класу. Скільки учнів в класі?
3. До магазину завезли огірки, капусту та картоплю. Огірків завезли 300 кг, що становило 10/33 усіх овочів. Скільки кілограмів капусти завезли до магазину, якщо картопля становила 4/11 усіх овочів?
- 11.07.2018 02:25
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)
Часть от целого находим УМНОЖЕНИЕМ
32 * 7/8 = 28 чел - ОТВЕТ
2)
Целое по его части находим ДЕЛЕНИЕМ
12 : 3/7 = 28 чел -ОТВЕТ
3)
Целое по его части
1) 300 : 10/33 = 990 кг - всего овощей.
Часть от целого
2) 900 * 4/11 = 360
Капуста - остаток
3) 990 - 300 - 360 = 330 кг - капусты - ОТВЕТ
- 12.07.2018 17:47