Для вікторини купили призи-книжки з казками та книжки з оповіданням- за однаковою ціною.За книжки з казками заплатили 60грн,а за книжки з оповіданнями-84грн.Скільки купили книжок з казками та книжок з оповіданнями окремо, якщо книжок з оповіданнями купили на 2більше?
- 21.07.2018 01:22
- Математика
Ответы и объяснения 1
у-кількість
ху=60
х(у+2)=84
ху+2х =84
84-60=14
2х=24
х=24/2
х=12
12у=60
у=60/12
у=5
12*5=60
12*(5+2)=84
- 22.07.2018 13:38