Турист автобуспен (a) км/сағ жылдамдықпен 3 сағ жүрген соң в км/сағ жылдамдықпен 2 сағ жаяу жүрді? Мұндағы а=50.в=5
- 04.09.2018 16:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
50+50*20%=60 км/сағ
60*2=120 км
150+120=270 км
3+2=5 ч
270:5=54 км/сағ
Есептің жауабы: Автобустың орташа жылдамдығы ғң км/сағ
- 05.09.2018 08:49