Галинка може обчислити 180 виразів за 20 хвилин,а Олег за пів години
За скільки працюючи разом вони обчислять ці вирази ( кожний свою частину )?
- 19.09.2018 19:57
- Математика
Ответы и объяснения 1
180/(1/3) = 540
180/(1/2) = 360
Суммарная производительность :
540+360 = 900 выражений в час
Ну и количество времени на 180 выражений вместе:
180/900 = 2/10 = 12 минут
- 20.09.2018 10:20