За три дні автобус проїхав 951 км.першого дня він проїхав 357 км,другого на 29 км більше,ніж першого.скільки кілометрів проїхав автобус третього дня?
- 21.09.2018 12:17
- Математика
Ответы и объяснения 2
2)357+386=743(км)-1 і 2 разом,
3)951-743=208(км)-третього дня.
- 22.09.2018 17:27
2)357+386=743(км)1 і 2 дня
3)951-743=228 (км)
Відповідь:228км проїхав автобус 3 дня
- 23.09.2018 15:44