Одна із сторін прямокутника дорівнює 17 см а його периметр 56 см знайдіть сторони цього прямокутника
- 20.07.2018 06:54
- Математика
Ответы и объяснения 2
Уравнение:
(17+х)*2 = 56
17 + х = 56 : 2
17 + х = 28
х = 28 - 17
х = 11 (см) - вторая сторона
- 21.07.2018 22:01