Учень придбав b книжок по 27 грн і ще 15 грн у нього залишилося. склади формулу для обчислення кількості грошей х, які були в учня, та обчисли значення х, якщо b=6
- 21.09.2018 11:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
X-(6*27)=15
x=156+15
x=161
161-(6*27)=15
Если что * означает помножить
- 22.09.2018 19:19