З одного пункту в одному напрямку вирушили вершник і пішохід. Швидкісь пішохода 4 км/год вершника у 3 рази більша. Яка відстань буде між ними через 4 год
- 19.07.2018 10:50
- Математика
Ответы и объяснения 1
4*3=12 км/год швидкість вершника
4*4=16 км подолає пішохід за 4 год
4*12=48 км подолає вершник за 4 год
48-16=32 км буде між ними через 4 год
=====================
- 20.07.2018 11:22