У двох кошиках було 24 кг груш. коли з одного кошика переклали в другий 3/7 маси груш, які були в першому, то маса груш у другому кошику стала вдвічі більшою за масу груш, що залишалося в першому. скільки кг груш було в кожному кошику спочатку?
- 15.09.2018 18:16
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х груш - було у І кошику
(24-х) груш - у ІІ кошику
(х-3/7х)*2=24-х+3/7х
8/7х=24-4/7х
8/7х+4/7х=24
12/7х=24
х=24:12/7
х=14(груш) - було у І кошику
24-14=10(груш) - було у ІІ кошику
- 16.09.2018 19:39