Квадрат зі стороною 12 см і прямокутник, одна із сторін якого дорівнює 8 см, мають рівні периметр. Знайдіть невідому сторону Прямокутника.
- 05.08.2018 11:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
12х4=48(см)-периметр квадрата
8х2=16(см)-дві сторони прямокутника
48-16=32(см)-інші дві сторони прямокутника
32:2=16(см)-1-на сторона
- 06.08.2018 09:34