Ойлаған сан 4 есе арттырылды. Шыққан көбейтіндінің мәні 128-ге кемітіліп, нәтижені 13 санына көбейткенде, 52 саны шыөты. Ойлаған санды табыңдар.
- 13.08.2018 10:09
- Математика
Ответы и объяснения 2
Теңдеуді шешіңдер
1)x=2/3x+1
2)x-1/2=3/4x
3)x-2/3=5/6x
4)1,4/5y=y+4
5)2/3x-1/3=5/9y
6)3/4y-2/3=7/12y
- 14.08.2018 08:14