* Чотири горіхи та два яблука разом коштують 2 грн 44 коп., а три горіхи й три яблука — 2 грн 76 коп. Скільки коштують одне яблуко й один горіх (окремо
- 24.09.2018 22:19
- Математика
Ответы и объяснения 1
244÷2=122коп (коштуе 2горіха і 1 ябл) 276÷3 =92 коп. (1горіх і 1 ябл.) 122-92= 30 коп. Стоит 1 горіх 92-32 =62 коп. Стоит 1 яблоко
- 25.09.2018 04:17