Осьовий переріз циліндра - квадрат, площа якого 64 см^2. Знайдіть об'єм циліндра.
- 12.09.2018 17:03
- Математика
Ответы и объяснения 1
У квадрата всі строрни рівні, тому площа квадрата дорівнює добутку двох його сторін. Оскільки площа квадрата 64см², то його сторони дорівнють √64=8 см. Квадрат є осьовим перерізом циліндра, тому висота і діаметир цилінда дорівнює стороні квадрату. Радіус дорівнює половині діаметра і таким чином радіус дорівнює 8÷2=4см, а висота 8 см.
Обєм циліндра обчислюєтья заформулую V=πR²H. Звідси V=π×4²×8=128π≈402 (см³)
- 13.09.2018 11:04