Велосипедист проїхав від села М до села Н і повернувся назад. На зворотний шлях він витратив на 8 хв більше, ніж від М до Н. Знайдть кінцеву швидкість велосипедиста. якщо відомо, що вона була на 1км/год меншою, ніж початкова, а відстань між селами дорівнює 32км.
- 11.08.2018 18:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х-скорость из М в H,x-1-обратно
32/(х-1)-32/х=2/15
2х(х-1)-32*15(х-х+1)=0
2х²-2х-480=0
х²-х-240=0
х1+х2=1 и х1*х2=-240
х1=-15 не удов усл
х2=16км/ч
16-1=15км/ч-конечная скорость
- 12.08.2018 02:06