1)На двох полицях стоїть 25 книжок. Скільки книжок стоїть на кожній полиці якщо на першій на 15 книжок менше ніж на другій.
- 05.08.2018 01:32
- Математика
Ответы и объяснения 2
X+(x+15)=25
2x=10
x=5 (на 1 полици)-полици
5+15=20 (на 2 )-полици
- 07.08.2018 08:21