В автобусі їхало 45 пасажирів, від яких жінки складають 60%. Скільки відсотків будуть складати жінки, якщо в автобус зайде ще 5 чоловіків?
- 17.08.2018 07:48
- Математика
Ответы и объяснения 1
100-60=40(%)- складають чоловіки
45:100*60=27(жінок)- в автобусі
45-27=18(чол)- в автобусі
18+5=23(чол)- буде в автобусі
27+23=50(пасажир)-всього буде
27*100:50=54(%)-будуть складати жінки
- 18.08.2018 22:32