Укажіть медіану вибірки 7 12 15 17 19 23 25 31
- 05.08.2018 21:51
- Математика
Ответы и объяснения 1
7 ,12, 15, 17, 19, 23, 25, 31
В разі коли кількість вибіркі парне число,треба знайти середне аріфметичне середних чисел,тобто:
М=(17+19)/2=36/2=18
- 06.08.2018 06:40