Пошта працює з 8 год до 19 год, з перервою на обіт з 14 год до 15 год. скільки годин працює пошта?
- 03.08.2018 02:06
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 15-14=1(год) - перерва на обід;
2) 19-8=11(год) - працює пошта, не враховуючи перерву на обід;
3) 11-1=10(год) - час, який працює пошта.
- 04.08.2018 22:12