З одного залізничного вокзалу вирушили у протилежних напрямках два потяги.Швідкість першого потяга 85 км/год,а другого- на 10 км/год менша.Яка відстань буде між потягами через 5 год після початку руху.
- 19.09.2018 17:32
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)85-10=75(км/год) швидкiсть другого потяга.
2)85+75=160(км/год) швидкiсть обох.
3)160×5=800(км) буде вiдстань через 5 год.
- 20.09.2018 03:13