1)Два однакові автомобілі перевезли 119 т вантажу. Перший автомобіль зробив 9 рейсів,а другий - 8. Скільки тонн вантажу перевіз другий автомобіль?
2)Дві бригади зібрали 7 корзин моркви. Перша бригада зібрала 36 кг, а друга - 48 кг моркви. Скільки корзин моркви зібрала перша бригада?
- 14.08.2018 13:54
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)9+8=17 рейсов - сделали два автомобиля
2)119/17=7 т - перевозят за один рейс
3)7*8=56 т - перевез второй автомобиль
1)36+48=84 кг - в 7 корзинах
2)84/7=12 кг - в 1 корзине
3)36/12=3 корзины собрала 1 бригада
- 15.08.2018 14:09