Перша сторона трикутника дорівнює 4,3/10 см, а друга на 2,1/10 см більша, ніж перша. Знайди довжину третьої сторони, якщо периметр трикутника дорівнює 16 см. Вирази відповідь у міліметрах.
- 09.09.2018 22:46
- Математика
Ответы и объяснения 1
Переводим размера сторон в миллиметры.
ДАНО
a = 4 3/10 см = 43 мм
b = a + 2 1/10 см = 43+21 = 64 мм
P = a+b+c = 160 мм
НАЙТИ
с = ?
Решение
с = P - a - b = 160 - 43 - 64 = 53 мм
Ответ: Длина третьей стороны 53 мм.
- 01.01.1970 00:00