Заробітна плата батьків складає 85 % родинного бюджету. Іншу частину складає пенсія бабусі, в розмірі 300 грн. на місяць. Яка заробітна плата батька та яка заробітна плата матері, якщо заробітна плата батька на 200 грн. більша за заробітну плату матері?
- 04.08.2018 02:56
- Математика
Ответы и объяснения 1
Пенсия бабуси составляет
100-85=15% - в размере 300 грн.
Значит весь бюджет семьи
300 / 15% = 300/0,15 = 2000 грн.
Чтобы разделить между отцом и матерью делаем так.
(2000 - 300 - 200)/2 = 750 грн - зарплата матери - ОТВЕТ
750 + 200 = 950 грн - зарплата отца - ОТВЕТ
Проверяем
Зарплата родителей в бюджете семьи (950+750) /2000 = 0,85 =85%.
- 05.08.2018 05:59