Решите пожалуйста
На обід у їдальні використали 23кг картоплі,що становило одну четверту частину картоплі,яка була в ящику.Скільки кілограмів картоплі залишилось у ящику?
- 07.08.2018 17:14
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 23 : 1/4 = 23*4 = 92 кг - картошки было в ящике
2) 92 - 23 = 69 кг картошки осталось в ящике.
Ответ: 69 кг.
- 08.08.2018 06:24