З двох міст на зустріч один одному іхали вантажний і легковий автомобілі. Швидкість вантажного автомобіля - 63км/год, що становить 7/9 швидкості легкового. Знайдіть відтстань між містами, якщо автомобілі зустрілися 2 1/12 год після виїзду
Найдите пожалуйста ответ!
- 10.09.2018 07:53
- Математика
Ответы и объяснения 1
1. Швидкість легкового автомобіля 63 : 7/9 =63*9/7 = 81 (км/год)
2. Швидкість зближення 63 +81 = 144 (км/год)
3. Відстань 144* 2 1/12 = 144*25/12 =12*25 = 300 (км)
- 12.09.2018 00:23