Сума числа35 і добутку невідомого числа та числа 5 дорівнює 160.
- 13.07.2018 23:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
35 + х * 5 = 160
х * 5 = 160 - 35
х * 5 = 125
х = 125 : 5
х = 25
- 14.07.2018 19:11