ПРОДУКТИВНОСТЬ ПРАЦИ (ЗА 1ЧАС)-? ЧАС РОБОТЫ 5 ГОДИН. ЗАГАЛЬНИЙ ВИРОБИТОК 15М.ПРОДУКТИВНИСТЬ ЗА 1 ЧАС.НА 2 М. БОЛЬШЕ .ЧАС РОБОТИ 6 ГОДИН.ЗАГАЛЬНИЙ ВИРОБИТОК ?
- 16.09.2018 22:34
- Математика
Ответы и объяснения 1
1. 15:5=3 (м) за 1 год у понеділок виготовила тканини швачка
2. 3+2=5 (м) за 1 год у вівторок виготовила тканини швачка
3. 5*6=30 (м) тканини всьго виготовила швачка у вівторок
Відповідь: 30 (м) тканини всьго виготовила швачка у вівторок
- 17.09.2018 09:31