Срочно решите задачу
З однієї грядки зібрали 7 мішків картоплі,а з іншої- 3 мішки.Масса всієї зібраної картоплі становить 360 кг.Скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної грядки окремо
- 08.09.2018 00:56
- Математика
Ответы и объяснения 1
7+3=10 мешков всего
360÷10=36 кг в одном мешке
7×36=252 кг с одной
3×36=108 кг с другой
проверяем 252+108=360 кг
- 08.09.2018 01:20