Я задумала число,якщо до його половини додати чверть його,то вийде 18.Яке число я задумала?
- 05.08.2018 12:23
- Математика
Ответы и объяснения 1
Чверть-25% x=100% 18=x+25=100%+25%=125% 18/125 помножити на 25%=3,6 ( чверть задуманого числа ) 3,6 помножити на 4= 14,4 Відповідь: 14,4
- 06.08.2018 13:40