В першому баці 46 літрів мастила , а в другому - 72 літра . З першого бака щодня беруть по 3 літра мастила , а з другого - по 1 літру . Через скільки днів у другому баці залишиться в 6 разів більше мастила , ніж у першому ?
- 26.07.2018 00:00
- Математика
Ответы и объяснения 1
Пусть х - количество дней. Уравнение:
6 * (46 - 3 * х) = 72 - 1 * х
276 - 18х = 72 - х
276 - 72 = - х + 18х
204 = 17х
х = 204 : 17
х = 12
----------------------
Проверка: 46 - 3 * 12 = 46 - 36 = 10 л смазки осталось в первом баке
72 - 1 * 12 = 60 л смазки осталось в другом баке
60 : 10 = 6 (раз) - в 6 раз больше осталось в другом баке
Вiдповiдь: через 12 днiв у другому бацi залишиться в 6 разiв бiльше мастила, нiж у першому.
- 27.07.2018 09:48