За три дні у їдальні витратили 870 кг картоплі. за першій і другий день разом витратили 560 кг картоплі а за другий і третій 440 кг.скільки картоплі витратили за кожен день окремо
- 25.08.2018 07:47
- Математика
Ответы и объяснения 2
870-560=310 кг в 3 день
440-310=130 во 2
560-130=430 в 1 день
- 26.08.2018 21:23
1) 870-560=310(кг)- картоплі витратили третього дня;
2) 870-440=430(кг)- картоплі витратили першого дня;
3) 560-430=130(кг)- картоплі витратили дркгого дня.
- 27.08.2018 10:15