6. Чотири бригади зібрали 1680 кг цибулі. Перша бригада зібрала 3/4 усієї цибулі, друга – 34% решти, третя – в 1целая 1/3 раза більше, ніж друга. Скільки цибулі зібрала четверта бригада?
Очонь нужно! Зарание спасиба
- 09.08.2018 02:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
1680*3/4=1260 кг зібрала перша
1680-1260=420 кг залишок
420*0,34=142,8 кг зібрала друга
142,8*1 1/3=142,8*4/3=190,4 кг зібрала третя
420-142,8-190,4=86,8 кг зібрала четверта
- 01.01.1970 00:00