Автомобіль рухався зі швидкістю 50 км/ год коли їхав з пункту А до пункту В. На зворотньому шляху йому довелося змінити швидкість. Першу половину шляху він їхав зі швидкістю 30 км/год, а другу - 40км/год. Знайти середню швидкість руху автомобіля.
- 11.07.2018 18:53
- Математика
Ответы и объяснения 1
S/50-время туда
S/60+S/80=(4S+3S)/240ч-время обратно
S:7S/240=240S/7S=240/7=34 2/7км/ч-средняя скорость обратно
S/50+S/60+S/80=(24S+20S+15S)/1200=59S/1200ч-время затраченное на весь путь
2S:59S/1200=2400S/59S=2400/59=40 40/59км/ч средняя скорость на всем пути
- 12.07.2018 13:16