1. Три ланки садили ліс. Перша ланка посадила 38% усієї площі, друга – 52% остачі, а решту – третя, причому перша посадила на 1,44 га більше, ніж друга. Скільки гектарів лісу посадила кожна ланка окремо?
- 03.08.2018 08:30
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 100-(52+38)=10% - третя ланка
2) 52-38=14% - різниця між 1 та 2
1,44=14%
3) 1,44*100/14=10,3 га - 100%
4) 10,3*38/100=3,9 га - 1 ланка
5) 10,3*52/100=5,3 га - 2 ланка
6) 10,3-(3,9+5,9)=0,5 га - 3 ланка
- 04.08.2018 15:42