Два пішоходи йдуть по одній дорозі зі швидкостями 100 м/хв і 80 м/хв відповідно. Відстань між ни|ми зараз становить 800 м. Яка буде відстань між ними через 4 хв? Розгляньте всі можливі випадки.
- 26.08.2018 12:16
- Математика
Ответы и объяснения 1
Множимо 4*80=320 4*100=400 потім 400+320=720; 800-720=80метрів
- 27.08.2018 00:04