Підлога у кімнаті має форму квадрата зі стороною 4,5 метрів.Для фарбування 1 метра квадратного підлоги потрібно 0,2 кілограма фарби,а 1 кілограм фарби коштує 15 гривень. Скільки грошей витратять на фарбу, щоб пофарбувати підлогу цієї кімнати?
- 25.09.2018 02:52
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 4,5×4,5=20,25 (м²) - площадь комнаты
2) 20,25×0,2=4,05 (кг) - нужно фарби
3) 4,05×15=60,75 (г) - потратят
- 26.09.2018 07:03