З двох станцій відстань між якими 25. 6 км одночаснов одному напрямку виіхали два поїзди, Швидкі першого потяга 58.4 км год. Через 4 години після початку руху його наздогнав другий поїзд. Знайдіть швидкість другого поїзда
- 15.07.2018 07:57
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х-скорость второго
х-58,4-скорость сближения
4(х-58,4)=25,6
х-58,4=25,6/4
х-58,4=6,4
х=6,4+58,4=62,8 км/ч
- 16.07.2018 18:57