Два автобуси одночачно виїхали з однієї автостанції у протилежних напрямках.Швидкість першого автобуса 6окм/год,а другого-на 10км/год більша.Яка швидкість буде між автобусами через 5 годин?
- 11.09.2018 18:54
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 6+10 = 16 (км/год) - швидкiсть другого автобуса
2) 6+16 = 22 (км/год) - швидкiсть обох автобусiв в годину
3) 22*5 = 110 (км) - вiдстань мiж автобусами через 5 годин.
Вiдповiдь: вiдстань мiж автобусами через 5 годин буде 110 км.
- 12.09.2018 02:32