Задача
довжина ділянки прямокутної форми 120м,а ширина-у 3 рази менша. Знайти площу й периметру цієї ділянки.
- 05.08.2018 00:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
Довжина дiлянки - 120 м (а)
Ширина 120 м : 3 = 40 м - у 3 рази менша (b)
Р = (a + b) * 2 - периметр прямокутника
P = (120 + 40) * 2 = 320 м - периметр дiлянки
S = a * b - площадь прямокутника
S = 120 м * 40 м = 4 800 кв.м - площадь дiлянки
1 а = 100 кв.м 4 800 : 100 = 48 а
Biдповiдь: Р = 320 м; S = 4 800 кв.м.
- 06.08.2018 00:11