Для школи придбали 5стол
ів за ціною 136 грні 4 стільців за ціною 58 грн.Яка вартість усієї покупки ришить задачу
- 14.08.2018 15:45
- Математика
Ответы и объяснения 1
Цена Количество Стоимость
Стол 136 грн. 5 шт. ?
Стул 58 грн. 4 шт. ?
1) 136 * 5 = 680 (грн.) - заплатили за 5 столов;
2) 58 * 4 = 232 (грн.) - заплатили за 4 стула;
3) 680 + 232 = 912 (грн.) - заплатили за всю покупку.
Выражение: 136 * 5 + 58 * 4 = 912
Ответ: вартiсть покупки 912 грн.
- 15.08.2018 06:54