У коробці було а кг печива.Спочатку з неї взяли 13 кг печива,а потім туди досипали 16 кг.Скільки кг печива стало в коробці? Розвяжи якщо а =18
- 11.07.2018 10:25
- Математика
Ответы и объяснения 1
Если а=18 кг,то а-13+16=18-13+16=21 кг печенья стало в коробке
- 12.07.2018 16:02