Маса свині дорівнює 160 кг поні на 10 кг легший ніж свиня а корова на 100кг важча ніж поні яка загальна маса всіх тварин
- 19.08.2018 00:18
- Математика
Ответы и объяснения 1
Маса поні=160-10=150 кг
маса корови=150+100=250 кг
маса всіх тварин=150+250+160=560 кг
- 19.08.2018 18:11