Дід мороз вручив подарунки 15 учням,потім отримали подарунки ще 8 хлопчиків і 5 дівчаток,скільки дітей отримало подарунки,розв"язати 2 способами
- 19.09.2018 09:15
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 8+5=13(дітей) 2) 15+13=28 (дітей)) Відповідь; 28 дітей 2 спосіб 1) 15 +8 =23 (дитини) 2) 23+5=28 (дітей)
- 21.09.2018 00:13