Краєзнавчий музей за місяць відвідало 910 екскурсантів.серед них було 40 дорослих,а решта -діти.на скільки дітей було більше,ніж дорослих?
- 16.08.2018 14:58
- Математика
Ответы и объяснения 1
910-40=870 детей посетило музей 870-40=830 (на 830 детей больше посетило музей,чем взрослых)
- 17.08.2018 20:39