Вінні-Пух І п'яточок Домовилися зустрітися біля великої сосни що розташована Між їхнім будинками Вінні-Пух ішов до місця зустрічі 2 ч зі швидкістю а кілометрів за годину а П'ятачок 3 ч зі швидкістю bкілометрів за годину на на якій видстані розташоване до будиночки Вінні-Пуха і п'яточка складаю вираз знайди його значення якщо a=5,b=6.
- 09.07.2018 09:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
2*5=10(км) пройшов Вінні Пух
3*6=18(км) пройшов П'яточок
10+18=28(км) відстань між будиночками
- 01.01.1970 00:00