Діаметр колеса вагона метрополітену дорівнює 78 сантиметрів . За 2,5 хвилини колесо робить 1000 обертів . Знайдіть швидкість поїзда метро в кілометрах за годину . Відповідь округліть до десятих
- 11.09.2018 04:10
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 1000÷2,5=400 оборотов за 1 мин2) 1ч=60мин3) 400×60=24000 оборотов за 1 час4) 24000×78=1872000см=18720м=18,72км расстояние, пройденное за час5) 18,72км/1ч=18,72км/ч скорость поезда метро
- 12.09.2018 21:18