Катер ішов озером 1 год,а потім річкою проти течії 2 год. Який шляш пройшов катер за весь час,якщо швидкість руху катера в стоячій воді становить 40 км/год,а швидкість течії -2 км/год?
- 22.07.2018 04:27
- Математика
Ответы и объяснения 1
40 * 1 + (40 - 2) * 2 = 40 + 76 = 116 км прошел катер за все время
- 24.07.2018 00:17